Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

E. Aybars Şehirtay
Okul Müdürü

aybars.sehirtay@itugvo.k12.tr 

E. Aybars Şehirtay
Banu Seval Gökçek
Anaokulu Müdür Yardımcısı

banu.gokcek@itugvo.k12.tr 

Banu Seval Gökçek
Fisun Çetin
İlkokul Müdür Yardımcısı

fisun.cetin@itugvo.k12.tr 

Fisun Çetin
Aslıhan Demir
İlkokul Müdür Yardımcısı

aslihan.agirman@itugvo.k12.tr 

Aslıhan Demir
Gencer Demirer
Ortaokul Müdür Yardımcısı

gencer.demirer@itugvo.k12.tr 

Gencer Demirer
Aslı Taşcı
Ortaokul Müdür Yardımcısı

asli.tasci@itugvo.k12.tr 

Aslı Taşcı
Fatih Oruç
Ortaokul Müdür Yardımcısı

fatih.oruc@itugvo.k12.tr 

Fatih Oruç

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Ekrem Çakır
Türkçe Bölüm Başkanı

 ekrem.cakir@itugvo.k12.tr

   Ekrem Çakır
Selahattin Anatürk
Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı

selahattin.anaturk@itugvo.k12.tr

Selahattin Anatürk
Sevgi Döndü
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı

sevgi.dondu@itugvo.k12.tr

Sevgi Döndü
Rukiye Beyoğlu
Matematik Bölüm Başkanı

rukiye.beyoglu@itugvo.k12.tr

Rukiye Beyoğlu
Gamze Hüseyinoğlu
Yabancı Diller Bölüm Başkanı

gamze.huseyinoglu@itugvo.k12.tr

   Gamze Hüseyinoğlu
Okşan Olağan
Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı

oksan.olagan@itugvo.k12.tr

Okşan Olağan
Gülşah Doğan
Müzik Bölümü Başkanı

gulsah.dogan@itugvo.k12.tr

Gülşah Doğan
Hakan Arslanoğlu
Beden Eğitimi - Spor Bölüm Başkanı

hakan.arslanoglu@itugvo.k12.tr

   Hakan Arslanoğlu
Tarık Yıldız
Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı

tarik.yildiz@itugvo.k12.tr

   Tarık Yıldız
Çağlar Şayan
Ortaokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı 

caglar.sayan@itugvo.k12.tr

Çağlar Şayan
Melda Herkeser
Okul Öncesi Öğretmenliği Bölüm Başkanı

melda.herkeser@itugvo.k12.tr

Melda Herkeser

Öğretmenlerimiz

Anıl Yılmaz
Beden Eğitimi Öğretmeni

anil.yilmaz@itugvo.k12.tr

Anıl Yılmaz
Tarık Yıldız
Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı

tarik.yildiz@itugvo.k12.tr

Tarık Yıldız
Yavuz Selim Yaşar
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

 yavuz.yasar@itugvo.k12.tr

Yavuz Selim Yaşar
Doğan Dileroğlu
Drama Öğretmeni

dogan.dileroglu@itugvo.k12.tr

Doğan Dileroğlu
Şükran Yiğit
Satranç Öğretmeni

sukran.yigit@itugvo.k12.tr

Şükran Yiğit
Hilal Dündar
Kütüphane Öğretmeni

hilal.dundar@itugvo.k12.tr

Hilal Dündar
Arzu İlhan
Bale Usta Öğreticisi

arzu.ilhan@itugvo.k12.tr

Arzu İlhan
Cem Metin
Dans Usta Öğreticisi

cem.metin@itugvo.k12.tr

Cem Metin
Ergün Bora Gürel
Mini Konservatuvar Öğretmeni
Ergün Bora Gürel
Gamze Sözgötürmez
Mini Konservatuvar Öğretmeni
Gamze Sözgötürmez
İdil Yüksel Sezgin
Mini Konservatuvar Öğretmeni
İdil Yüksel Sezgin
Seda Yiyin
Mini Konservatuvar Öğretmeni
Seda Yiyin
Korcan Ulusoy
Mini Konservatuvar Öğretmeni
   Korcan Ulusoy
İrem Algan Kocabaş
Mini Konservatuvar Öğretmeni
İrem Algan Kocabaş
Hande Nur Mete
Mini Konservatuvar Öğretmeni
Hande Nur Mete
Asuman Önder
Ortaokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

asuman.onder@itugvo.k12.tr 

Asuman Önder
Behire Sezen Arslan
Ortaokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

sezen.arslan@itugvo.k12.tr

Behire Sezen Arslan
Gizem Baştuna
İlkokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

gizem.bastuna@itugvo.k12.tr

Gizem Baştuna
Fatmanur Kulaçoğlu
İlkokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

fatmanur.kulacoglu@itugvo.k12.tr

Fatmanur Kulaçoğlu
Nesrin Doğan
İlkokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

nesrin.dogan@itugvo.k12.tr

Nesrin Doğan
Burcu Gül Paça
Anaokulu ve İlkokul Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

burcu.paca@itugvo.k12.tr

Burcu Gül Paça
Aylin Güneser
Ölçme Değerlendirme Uzmanı

aylin.guneser@itugvo.k12.tr

Aylin Güneser
Özge Özer İşevi
Okul Öncesi Öğretmeni 

ozge.isevi@itugvo.k12.tr

Özge Özer İşevi
Firuze Elif Çini
Okul Öncesi Öğretmeni 

elif.cini@itugvo.k12.tr

Firuze Elif Çini
Dilber Kutluğ
Okul Öncesi Öğretmeni 

dilber.kutlug@itugvo.k12.tr

Dilber Kutluğ
Irmak Engin
Okul Öncesi Öğretmeni 

irmak.engin@itugvo.k12.tr

Irmak Engin
Gülşah Soyupak Tunçer
Okul Öncesi Öğretmeni 

gulsah.tuncer@itugvo.k12.tr

Gülşah Soyupak Tunçer
Derya Ergün
Okul Öncesi Öğretmeni 

derya.ergun@itugvo.k12.tr

Derya Ergün
Zeynep Nilüfer Dede
Okul Öncesi Öğretmeni

nilufer.dede@itugvo.k12.tr

Zeynep Nilüfer Dede
F. Nagehan Yanar
Okul Öncesi Öğretmeni 

nagehan.yanar@itugvo.k12.tr

F. Nagehan Yanar
Gülnur Yüce
Okul Öncesi Öğretmeni 

gulnur.yuce@itugvo.k12.tr

Gülnur Yüce
Mine Onur
Okul Öncesi Öğretmeni

mine.onur@itugvo.k12.tr

Mine Onur
Simge Ardatürk Tudun
Okul Öncesi Öğretmeni

simge.tudun@itugvo.k12.tr

Simge Ardatürk Tudun
Çiğdem Güngör
Okul Öncesi Öğretmeni 

cigdem.gungor@itugvo.k12.tr

Çiğdem Güngör
Elif İnci Yarman
Okul Öncesi Öğretmeni 

elif.yarman@itugvo.k12.tr

Elif İnci Yarman
Nurten Kuvvet
İlkokul Sınıf Öğretmeni

nurten.kuvvet@itugvo.k12.tr

Nurten Kuvvet
Cema Hazır
İlkokul Sınıf Öğretmeni

cema.hazir@itugvo.k12.tr

Cema Hazır
Birgül Kurt
İlkokul Sınıf Öğretmeni 

birgul.kurt@itugvo.k12.tr

Birgül Kurt
Gizem Tuğçe Gülsaç
İlkokul Sınıf Öğretmeni

gizem.gulsac@itugvo.k12.tr

Gizem Tuğçe Gülsaç
Ayşe Şahin
İlkokul Sınıf Öğretmeni

ayse.sahin@itugvo.k12.tr

Ayşe Şahin
Elif Avcu
İlkokul Sınıf Öğretmeni

elif.avcu@itugvo.k12.tr

Elif Avcu
Kübra Korkmaz
İlkokul Sınıf Öğretmeni

 kubra.korkmaz@itugvo.k12.tr
 

 

Kübra Korkmaz
Gül Ocaklı Öztürk
İlkokul Sınıf Öğretmeni 

gul.ozturk@itugvo.k12.tr

Gül Ocaklı Öztürk
Funda Tepeli
İlkokul Sınıf Öğretmeni

funda.tepeli@itugvo.k12.tr

Funda Tepeli
Adile Cırıt
İlkokul Sınıf Öğretmeni

adile.cirit@itugvo.k12.tr

Adile Cırıt
Eda Kutsal
İlkokul Sınıf Öğretmeni

eda.kutsal@itugvo.k12.tr

Eda Kutsal
Duygu Mert Özyurt
İlkokul Sınıf Öğretmeni

duygu.mert@itugvo.k12.tr

Duygu Mert Özyurt
Meltem Özçelik Güleç
İlkokul Sınıf Öğretmeni

meltem.ozcelik@itugvo.k12.tr

Meltem Özçelik Güleç
Ebru Hüseyinzade
İlkokul Sınıf Öğretmeni

ebru.huseyinzade@itugvo.k12.tr

Ebru Hüseyinzade
Gül Burcu Yılmaz
İlkokul Sınıf Öğretmeni 

gul.yilmaz@itugvo.k12.tr

Gül Burcu Yılmaz
Meral Demir
İlkokul Sınıf Öğretmeni

meral.demir@itugvo.k12.tr

Meral Demir
Tuğçe Işıksal Apaydın
Türkçe Öğretmeni

tugce.apaydin@itugvo.k12.tr

Tuğçe Işıksal Apaydın
Aslı Ekenel
Türkçe Öğretmeni

asli.ekenel@itugvo.k12.tr

Aslı Ekenel
Görkem Çolak
Türkçe Öğretmeni

gorkem.colak@itugvo.k12.tr

Görkem Çolak
A. Deniz Şamer
Türkçe Öğretmeni

deniz.samer@itugvo.k12.tr

A. Deniz Şamer
Gülcan Candemir
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

gulcan.candemir@itugvo.k12.tr

Gülcan Candemir
Şeyma Kayhanlı
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

seyma.kayhanli@itugvo.k12.tr

Şeyma Kayhanlı
Pınar Baştürk
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

 pinar.basturk@itugvo.k12.tr

Pınar Baştürk
Seyit Ahmet Kandemir
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

 ahmet.kandemir@itugvo.k12.tr

Seyit Ahmet Kandemir
Umutcan Haseken
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

umutcan.haseken@itugvo.k12.tr

Umutcan Haseken
Ebru Kaya
Fen Bilimleri Öğretmeni

ebru.kaya@itugvo.k12.tr

Ebru Kaya
Selcan Çınar Yıldırım
Fen Bilimleri Öğretmeni

selcan.cinar@itugvo.k12.tr

Selcan Çınar Yıldırım
Hale Ünal
Fen Bilimleri Öğretmeni

hale.unal@itugvo.k12.tr

Hale Ünal
Banu Temel
Fen Bilimleri Öğretmeni

banu.temel@itugvo.k12.tr

Banu Temel
Gökhan Altınok
Fen Bilimleri Öğretmeni

gokhan.altinok@itugvo.k12.tr

Gökhan Altınok
Duygu Ceylan
Matematik Öğretmeni

duygu.ceylan@itugvo.k12.tr

Duygu Ceylan
Pınar Özer Gündoğan
Matematik Öğretmeni

pinar.gundogan@itugvo.k12.tr

Pınar Özer Gündoğan
Tuğba Bayramin
Matematik Öğretmeni

tugba.bayramin@itugvo.k12.tr

Tuğba Bayramin
Görkem Gökmen
Matematik Öğretmeni

gorkem.gokmen@itugvo.k12.tr

Görkem Gökmen
Sezin Aliustaoğlu
İngilizce Öğretmeni

sezin.aliustaoglu@itugvo.k12.tr

Sezin Aliustaoğlu
Pelin Şener
İngilizce Öğretmeni

pelin.sener@itugvo.k12.tr

Pelin Şener
Zeynep Burcu Uğuroğlu
İngilizce Öğretmeni 

 burcu.uguroglu@itugvo.k12.tr

Zeynep Burcu Uğuroğlu
Bella Demir
İngilizce Öğretmeni

 bella.demir@itugvo.k12.tr

Bella Demir
Yasemin Peker
İngilizce Öğretmeni

 yasemin.peker@itugvo.k12.tr

Yasemin Peker
Duygu Çukadar
İngilizce Öğretmeni

duygu.cukadar@itugvo.k12.tr

Duygu Çukadar
Laura Ann Lıbassı
İngilizce Öğretmeni

laura.libassi@itugvo.k12.tr

Laura Ann Lıbassı
Şeyda Sezer
İngilizce Öğretmeni

seyda.sezer@itugvo.k12.tr

Şeyda Sezer
Andrew Mılls
İngilizce Öğretmeni

andrew.mills@itugvo.k12.tr

Andrew Mılls
Servet Çörekçioğlu
İngilizce Öğretmeni

 servet.corekcioglu@itugvo.k12.tr

Servet Çörekçioğlu
Zeynep Aygün Yılmaz
İngilizce Öğretmeni

zeynep.yilmaz@itugvo.k12.tr

Zeynep Aygün Yılmaz
Kelebek Biricik Ataman
İngilizce Öğretmeni

kelebek.ataman@itugvo.k12.tr

Kelebek Biricik Ataman
Mine Güven Turan
İngilizce Öğretmeni

mine.turan@itugvo.k12.tr

Mine Güven Turan
Magdalena Bozkurt
İngilizce Öğretmeni

 magdalena.bozkurt@itugvo.k12.tr

Magdalena Bozkurt
Dragan Bulut
İngilizce Öğretmeni

dragan.bulut@itugvo.k12.tr

Dragan Bulut
Kübra Nur Dönmez Özışık
İngilizce Öğretmeni

nur.ozisik@itugvo.k12.tr

Kübra Nur Dönmez Özışık
Tuğba Armağan
İngilizce Öğretmeni

tugba.armagan@itugvo.k12.tr

Tuğba Armağan
Sanem Tansu
Almanca Öğretmeni

sanem.tansu@itugvo.k12.tr

Sanem Tansu
Sevtap Cüstan Çakmak
İspanyolca Öğretmeni

sevtap.custan@itugvo.k12.tr

Sevtap Cüstan Çakmak
Gökhan Ziya
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gokhan.ziya@itugvo.k12.tr

Gökhan Ziya
Pelin Balkır
Görsel Sanatlar Öğretmeni

pelin.balkir@itugvo.k12.tr

Pelin Balkır
Şeyda Özdeğer
Görsel Sanatlar Öğretmeni

seyda.ozdeger@itugvo.k12.tr

Şeyda Özdeğer
Tuğra Sueda Tilki
Müzik Öğretmeni

tugra.tilki@itugvo.k12.tr

   Tuğra Sueda Tilki
Babür Kalkan
Müzik Öğretmeni

babur.kalkan@itugvo.k12.tr

Babür Kalkan
Erhan Karaca
Müzik Usta Öğreticisi

erhan.karaca@itugvo.k12.tr

Erhan Karaca
Gizem Kurt Öner
Müzik Öğretmeni

gizem.oner@itugvo.k12.tr

Gizem Kurt Öner
Çisil Yiğit
Müzik Öğretmeni

 cisil.yigit@itugvo.k12.tr

Çisil Yiğit
Koray Ekin
Müzik Öğretmeni

koray.ekin@itugvo.k12.tr

Koray Ekin
Hakan Arslanoğlu
Beden Eğitimi - Spor Bölüm Başkanı

 hakan.arslanoglu@itugvo.k12.tr

Hakan Arslanoğlu
Hande Atasoy Yalçın
Beden Eğitimi Öğretmeni

hande.atasoy@itugvo.k12.tr

Hande Atasoy Yalçın
Sinan Kağıtçı
Basketbol Antrenörü

sinan.kagitci@itugvo.k12.tr

Sinan Kağıtçı
Buğra Oğuz
Basketbol Antrenörü

bugra.oguz@itugvo.k12.tr

Buğra Oğuz
Orhan Cinoğlu
Voleybol Antrenörü

orhan.cinoglu@itugvo.k12.tr

Orhan Cinoğlu
Hale Balım Üstündağ
Masa Tenisi Öğretmeni

hale.ustundag@itugvo.k12.tr

Hale Balım Üstündağ
Sema Güneş
Beden Eğitimi Öğretmeni

 sema.gunes@itugvo.k12.tr

Sema Güneş
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat