Kayıt

Kayıt Kabul


Değerli Velilerimiz, 2020-2021 Dönemi yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemlerimiz Corona virüsü (Covid-19) nedeni ile kayıt sürecine ait alınan tedbirler gereği kayıt işlemlerinizi okullarımızın ilan etmiş olduğu kayıt takvimine uygun olarak aşağıdaki şekillerde yapabilirsiniz.

Yapılacak işlemler 

1- Kayıt Formu ve Veli Yükümlülük Taahhütnamesinin doldurulması 

Yeni kayıtlar için ;  https://www.itugvo.net/form/?p=Kayit-Bilgileri-Guncelleme bağlantısından "Kayıt Formu ve Veli Yükümlülük Taahhütnamesi’nin doldurulması; 

Kayıt yenileme için; Veli şifresi ile İTÜGVONET sisteminde veli portalından giriş yapılarak “Formlar” menüsünde yer alan “Kayıt Bilgileri Güncelleme Formu” seçeneği ile “Kayıt Formu ve Veli Yükümlülük Taahhütnamesi”nin güncellenmesi; 

2- Peşin ödeme bedelinin veya peşinat bedelinin ödenmesi  

Okulumuzun kayıt takvimine bağlı olarak peşin ödemelerin tamamının veya taksitli ödemelere ait   %20 peşinat bedelinin aşağıda yer alan Kültürel Sosyal ve Sağlık Tesisleri İnşa ve İşletme A.Ş. ‘nin banka hesap numarasına yatırılması. 

PEŞİNAT VE PEŞİN ÖDEME İÇİN BANKA HESAP BİLGİLERİ

Banka Adı                   : Yapı Kredi Bankası

Şube                            : Maslak Plazalar

Hesap No.                   : 34000000

IBAN                          : TR73 0006 7010 0000 0034 0000 00

Hesap Adı                   : Kültürel Sosyal ve Sağlık Tesisleri İnşa ve İşletme A.Ş.      

Dekont Açıklaması     : Öğrenci T.C. Kimlik No, Öğrenci Adı Soyadı, Okul Adı olmalıdır. 

3- İlgili banka dekontunun öğrenci bilgileri ile birlikte beylerbeyi@itugvo.k12.tr mail adresine gönderilmesi gerekmektedir. 

Peşin ödemeler

İlgili birim tarafından yapılacak kontrol sonrası oluşturulacak “ Öğrenci Kayıt Sözleşmesi” ve “Kayıt Formu ve Veli Yükümlülük Taahhütnamesi “ tarafınıza mail olarak gönderilecek olup, tarafınızca imza edilen suretlerinin beylerbeyi@itugvo.k12.tr adresine gönderilmesi ile peşin ödemelere ait kayıt süreci tamamlanmış olacaktır.   

Taksitli ödemeler

Yukarıdaki süreçler taksitli ödemeler içinde geçerli olup Öğrenci Kayıt Sözleşmesi” ve “Kayıt Formu ve Veli Yükümlülük Taahhütnamesi” tarafınıza mail olarak gönderilecek olup tarafınızca imza edilen suretlerinin beylerbeyi@itugvo.k12.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir 

Okul Taksit ödemeleri Yapı Kredi Bankası, (TEST) Taksitli Eğitim Sistemi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle tarafınıza gönderilecek  Öğrenci Kayıt Sözleşmesinin” adına limit tahsis edilecek velimiz tarafından bankaya ibraz edilmesi gerekmektedir.  Taksit tutarlarının banka tarafından sisteme girilmesi ve tarafınıza sunulacak banka sözleşmesinin ilgili şubede (YKB Beylerbeyi ve YKB Maslak Plazalar şubeleri) 31 Mayıs 2020 tarihine kadar imza edilmesi gerekmektedir.  Banka işlemlerine istinaden kurumumuzca yapılacak kontroller sonrası kesin kayıt işleminin gerçekleşmiş olduğu tarafınıza bildirilecektir.   

İrtibat Bilgileri :  beylerbeyi@itugvo.k12.tr

0216 401 17 73 /Öğrenci İşleri Sorumlusu Gülsevil AŞCI / Muhasebe Sorumlusu Özden ÖZCAN

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat