Hakkımızda

Okul Müdürümüzün Mesajı


Değerli Velilerimiz, Sevgili Öğrencilerim, Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, 

İTÜ Geliştirme Vakfı Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu; kuruluşunun 9. yılı olan 2019 - 2020 eğitim ve öğretim yılına bugün büyük bir heyecanla başlıyoruz. 

Kurumumuz, eğitim ve öğretime başladığı Eylül 2011 tarihinden günümüze kadar tüm çalışmalarını belirlenen amaç ve programlar doğrultusunda belirlenmiş olan akademik ve sosyal etkinliklerdeki hedeflerimiz planlandığı gibi gerçekleştirmiştir. 

Yeni eğitim ve öğretim yılında bünyemizde bulunan anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıflarımızda öğrenim görecek öğrencilerimizin yaş ve sınıf özelliklerine göre kayıt işlemleri tamamlanmış, kurumumuzda göreve yeni başlayan meslektaşlarımızın aramıza katılmasıyla öğretim kadromuz güçlenmiştir. 

Yönetici ve öğretmen arkadaşlarımızla birlikte öğretim programlarının uygulanmasına yönelik tüm çalışmalarımız tamamladık. Arıca öğrencilerimizin akademik donanımlarının yanı sıra bireysel yeteneklerinin gelişimine katkı sağlayacağına inandığımız sanat, spor, kültür etkinliklerimiz, mini konservatuvar çalışmalarımızı güncelledik. Öğrencilerimizin bireysel gelişimlerinde önemli bir kazanım olduğuna inandığımız sosyal etkinlik çalışmalarımızda ise kulüp, toplum hizmeti ve proje yarışmalarını önceki yıllarda olduğu gibi içinde bulunduğumuz öğretim yılında da gerçekleştireceğiz.

Sevgili Öğrencilerim, 

Okulunuzdaki eğitim ve öğretim etkinliklerinde; Ulu önder, Büyük Kurtarıcı Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında, cumhuriyetimizin temel değerlerine bağlı birikim ve donanımlarınız ile toplumda saygı duyulan ve örnek gösterilen bireyler olarak yetiştirilmenize önem verilecektir. 

Ayrıca verimli ve etkin çalışma alışkanlığı kazanmış; yaratıcı, sorgulayıcı ve bağımsız düşünebilen; spor, sanat ve kültür etkinliklerinde yer alan; etik değerlere saygılı, ilkeli, toplumsal değerleri koruyan, öz güven sahibi ama en önemlisi mütevazı kişiler olarak yetişecek ve topluma örnek olacaksınız. Bunun için biz tüm yönetici ve öğretmen kadromuzla sizlerin yanında olacağız. 

Yeni eğitim ve öğretim yılına büyük bir heyecanla başlarken, okulumuzun bugünlere gelmesinde emeği geçen; 

Kurucu Temsilcimiz İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Karaca’ya, İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Serhat Özeren’e ve tüm yönetim kurulu üyelerimize, Kültürel AŞ Genel Müdürü Sayın Ufuk Konca’ya ve bizlere güvenen tüm velilerimize, tüm yönetici, öğretmen ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyor; Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehitlerimizi minnetle, şükranla ve saygıyla anıyorum. 

2019- 2020 eğitim ve öğretim yılının sağlıklı, mutlu ve başarılı geçmesini dilerim. 

Sevgi ve saygılarımla,

 

E. Aybars Şehirtay 
Okul Müdürü                                   

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat