Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

10.06.2024

Tiyatro Kulübü Öğrencilerimiz Kanserli Çocuklar Yararına Sahnedeydi

Tiyatro Kulübü öğrencilerimiz, drama öğretmenimiz Özlem Vardar'ın kaleme aldığı ve yönettiği "Senden, Benden, Bizden" tiyatro oyunu ile sahnedeydi. Öğrencilerimiz, Kanserli Çocuklar yararına Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) için sahnedeydi.

Tiyatro Kulübü Öğrencilerimiz Kanserli Çocuklar Yararına Sahnedeydi

Beylerbeyi Ortaokulu Tiyatro Kulübü öğrencilerimiz, drama öğretmenimiz Özlem Vardar'ın kaleme aldığı ve yönettiği "Senden, Benden, Bizden" tiyatro oyunu ile sahnedeydi. 

Kanserli Çocuklar yararına Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) için sahneye çıkan öğrencilerimizin performansı oyunu ilgiyle izleyen ailelerinin beğenisini topladı. Oyundan elde edilen gelirin tamamı öğrencilerimiz adına KAÇUV'a bağışlandı. 

Yıl boyunca yoğun ders programı arasında büyük emeklerle bu oyuna hazırlanan öğrencilerimizi ve her onları bu önemli sahne deneyimi için hazırlayan öğretmenlerimizi kutluyor, öğrencilerimize yaşamları boyunca sanattan kopmamalarını diliyoruz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat