Kadromuz

Akademik Kadro


Müdür ve Müdür Yardımcılarımız

E. Aybars Şehirtay
Okul Müdürü

aybars.sehirtay@itugvo.k12.tr 

E. Aybars Şehirtay
Banu Seval Gökçek
Anaokulu Müdür Yardımcısı

banu.gokcek@itugvo.k12.tr 

Banu Seval Gökçek
Fisun Çetin
İlkokul Müdür Yardımcısı

fisun.cetin@itugvo.k12.tr 

Fisun Çetin
Aslıhan Demir
İlkokul Müdür Yardımcısı

aslihan.agirman@itugvo.k12.tr 

Aslıhan Demir
Aslı Taşcı
Ortaokul Müdür Yardımcısı

asli.tasci@itugvo.k12.tr 

Aslı Taşcı
Fatih Oruç
Ortaokul Müdür Yardımcısı

fatih.oruc@itugvo.k12.tr 

Fatih Oruç

Bölüm/Zümre Başkanlarımız

Fatmanur Kulaçoğlu
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölüm Başkanı

fatmanur.kulacoglu@itugvo.k12.tr

Fatmanur Kulaçoğlu
Ekrem Çakır
Türkçe Bölüm Başkanı

 ekrem.cakir@itugvo.k12.tr

   Ekrem Çakır
Selahattin Anatürk
Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı

selahattin.anaturk@itugvo.k12.tr

Selahattin Anatürk
Sevgi Döndü
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı

sevgi.dondu@itugvo.k12.tr

Sevgi Döndü
Oğuz Hüseyin Sözlü
Matematik Bölüm Başkanı

oguz.sozlu@itugvo.k12.tr

Oğuz Hüseyin Sözlü
Sezin Aliustaoğlu
Yabancı Diller Bölüm Başkanı

sezin.aliustaoglu@itugvo.k12.tr

Sezin Aliustaoğlu
Okşan Olağan
Görsel Sanatlar Bölüm Başkanı

oksan.olagan@itugvo.k12.tr

Okşan Olağan
Gülşah Doğan
Müzik Bölümü Başkanı

gulsah.dogan@itugvo.k12.tr

Gülşah Doğan
Hakan Arslanoğlu
Beden Eğitimi - Spor Bölüm Başkanı

hakan.arslanoglu@itugvo.k12.tr

   Hakan Arslanoğlu
Tarık Yıldız
Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı

tarik.yildiz@itugvo.k12.tr

   Tarık Yıldız
Meral Demir
İlkokul Sınıf Öğretmenliği Bölüm Başkanı

meral.demir@itugvo.k12.tr

Meral Demir
Aylin Güneser
Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı

aylin.guneser@itugvo.k12.tr

Aylin Güneser

Öğretmenlerimiz

Çağlar Şayan
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

caglar.sayan@itugvo.k12.tr

Çağlar Şayan
Asuman Önder
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

asuman.onder@itugvo.k12.tr 

Asuman Önder
Burcu Gül Paça
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı

burcu.paca@itugvo.k12.tr

Burcu Gül Paça
Melda Herkeser
Okul Öncesi Öğretmeni

melda.herkeser@itugvo.k12.tr

Melda Herkeser
Gülşah Soyupak Tunçer
Okul Öncesi Öğretmeni 

gulsah.tuncer@itugvo.k12.tr

Gülşah Soyupak Tunçer
Derya Ergün
Okul Öncesi Öğretmeni 

derya.ergun@itugvo.k12.tr

Derya Ergün
Gülnur Yüce
Okul Öncesi Öğretmeni 

gulnur.yuce@itugvo.k12.tr

Gülnur Yüce
Simge Ardatürk Tudun
Okul Öncesi Öğretmeni

simge.tudun@itugvo.k12.tr

Simge Ardatürk Tudun
Canan Kafasıbüyük
Okul Öncesi Öğretmeni 

canan.kafasibuyuk@itugvo.k12.tr

Canan Kafasıbüyük
Nurten Kuvvet
İlkokul Sınıf Öğretmeni

nurten.kuvvet@itugvo.k12.tr

Nurten Kuvvet
Birgül Kurt
İlkokul Sınıf Öğretmeni 

birgul.kurt@itugvo.k12.tr

Birgül Kurt
Elif Öztürk Avcu
İlkokul Sınıf Öğretmeni

elif.avcu@itugvo.k12.tr

Elif Öztürk Avcu
Kübra Korkmaz
İlkokul Sınıf Öğretmeni

kubra.korkmaz@itugvo.k12.tr
 

 

Kübra Korkmaz
Gül Ocaklı Öztürk
İlkokul Sınıf Öğretmeni 

gul.ozturk@itugvo.k12.tr

Gül Ocaklı Öztürk
Adile Cırıt
İlkokul Sınıf Öğretmeni

adile.cirit@itugvo.k12.tr

Adile Cırıt
Eda Kutsal
İlkokul Sınıf Öğretmeni

eda.kutsal@itugvo.k12.tr

Eda Kutsal
Meltem Özçelik Güleç
İlkokul Sınıf Öğretmeni

meltem.ozcelik@itugvo.k12.tr

Meltem Özçelik Güleç
Gül Burcu Yılmaz
İlkokul Sınıf Öğretmeni 

gul.yilmaz@itugvo.k12.tr

Gül Burcu Yılmaz
Selma Gündoğdu
İlkokul Sınıf Öğretmeni

selma.gundogdu@itugvo.k12.tr

Selma Gündoğdu
Doğan Dileroğlu
Drama Öğretmeni

dogan.dileroglu@itugvo.k12.tr

Doğan Dileroğlu
Aslı Ekenel
Türkçe Öğretmeni

asli.ekenel@itugvo.k12.tr

Aslı Ekenel
Görkem Çolak
Türkçe Öğretmeni

gorkem.colak@itugvo.k12.tr

Görkem Çolak
A. Deniz Şamer
Türkçe Öğretmeni

deniz.samer@itugvo.k12.tr

A. Deniz Şamer
Pınar Baştürk
Sosyal Bilgiler Öğretmeni

pinar.basturk@itugvo.k12.tr

Pınar Baştürk
Seyit Ahmet Kandemir
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

ahmet.kandemir@itugvo.k12.tr

Seyit Ahmet Kandemir
Rukiye Beyoğlu
Matematik Öğretmeni

rukiye.beyoglu@itugvo.k12.tr

Rukiye Beyoğlu
Pınar Özer Gündoğan
Matematik Öğretmeni

pinar.gundogan@itugvo.k12.tr

Pınar Özer Gündoğan
Görkem Gökmen
Matematik Öğretmeni

gorkem.gokmen@itugvo.k12.tr

Görkem Gökmen
Ebru Kaya
Fen Bilimleri Öğretmeni

ebru.kaya@itugvo.k12.tr

Ebru Kaya
Hale Ünal
Fen Bilimleri Öğretmeni

hale.unal@itugvo.k12.tr

Hale Ünal
Banu Eroğlu Temel
Fen Bilimleri Öğretmeni

banu.temel@itugvo.k12.tr

Banu Eroğlu Temel
Pelin Şener
İngilizce Öğretmeni

pelin.sener@itugvo.k12.tr

Pelin Şener
Bella Demir
İngilizce Öğretmeni

bella.demir@itugvo.k12.tr

Bella Demir
Yasemin Peker
İngilizce Öğretmeni

yasemin.peker@itugvo.k12.tr

Yasemin Peker
Şeyda Sezer
İngilizce Öğretmeni

seyda.sezer@itugvo.k12.tr

Şeyda Sezer
Andrew Mills
İngilizce Öğretmeni

andrew.mills@itugvo.k12.tr

Andrew Mills
Zeynep Aygün Yılmaz
İngilizce Öğretmeni

zeynep.yilmaz@itugvo.k12.tr

Zeynep Aygün Yılmaz
Kelebek Biricik Ataman
İngilizce Öğretmeni

kelebek.ataman@itugvo.k12.tr

Kelebek Biricik Ataman
Mine Güven Turan
İngilizce Öğretmeni

mine.turan@itugvo.k12.tr

Mine Güven Turan
Magdalena Bozkurt
İngilizce Öğretmeni

 magdalena.bozkurt@itugvo.k12.tr

Magdalena Bozkurt
Kübra Nur Dönmez Özışık
İngilizce Öğretmeni

nur.ozisik@itugvo.k12.tr

Kübra Nur Dönmez Özışık
Sanem Tansu
Almanca Öğretmeni

sanem.tansu@itugvo.k12.tr

Sanem Tansu
Sevtap Cüstan Çakmak
İspanyolca Öğretmeni

sevtap.custan@itugvo.k12.tr

Sevtap Cüstan Çakmak
Pınar Domaniç
İspanyolca Öğretmeni

pinar.domanic@itugvo.k12.tr

Pınar Domaniç
Özlem Yürür
Görsel Sanatlar Öğretmeni

ozlem.yurur@itugvo.k12.tr

Özlem Yürür
Gökhan Ziya
Görsel Sanatlar Öğretmeni

gokhan.ziya@itugvo.k12.tr

Gökhan Ziya
Korcan Ulusoy
Müzik Öğretmeni

korcan.ulusoy@itugvo.k12.tr

Korcan Ulusoy
Burak Usanmaz
Müzik Öğretmeni

burak.usanmaz@itugvo.k12.tr

Burak Usanmaz
Babür Kalkan
Müzik Öğretmeni

babur.kalkan@itugvo.k12.tr

Babür Kalkan
Çisil Şanal
Müzik Öğretmeni

cisil.yigit@itugvo.k12.tr

Çisil Şanal
Anıl Yılmaz
Beden Eğitimi Öğretmeni

anil.yilmaz@itugvo.k12.tr

Anıl Yılmaz
Şükran Yiğit
Satranç Öğretmeni

sukran.yigit@itugvo.k12.tr

Şükran Yiğit
Buğra Oğuz
Beden Eğitimi Öğretmeni

bugra.oguz@itugvo.k12.tr

Buğra Oğuz
Rabia Çiftci
Beden Eğitimi Öğretmeni

rabia.ciftci@itugvo.k12.tr

Rabia Çiftci
Hande Atasoy Yalçın
Beden Eğitimi Öğretmeni

hande.atasoy@itugvo.k12.tr

Hande Atasoy Yalçın
Sema Güneş
Beden Eğitimi Öğretmeni

sema.gunes@itugvo.k12.tr

Sema Güneş
Yavuz Selim Yaşar
Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

yavuz.yasar@itugvo.k12.tr

Yavuz Selim Yaşar
Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat