Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Duyurular

09.03.2022

8. Sınıf Öğrencilerimiz Mezunlarımızla Buluşuyor

Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokul mezunlarımız, 8.sınıf öğrencilerimizle çevrim içi ortamda buluşarak okul deneyimlerini ve LGS hazırlık süreçlerini paylaşacak.

8. Sınıf Öğrencilerimiz Mezunlarımızla Buluşuyor

Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokul mezunlarımız, 8.sınıf öğrencilerimizle çevrim içi ortamda bir araya gelerek okul yaşantıları, LGS hazırlık süreçleriyle ilgili deneyim ve öğrencilerimizle paylaşacak.

Mezunlarımızla 8. sınıf öğrencilerimizi buluşturacak olan "Mezunlarımız Konuşuyor" konulu panelin moderatörlüğünü Beylerbeyi Ortaokulu Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı Çağlar Şayan gerçekleştirecek. 

10 Mart Perşembe günü zoom da gerçekleştirilecek olan Mezunlar Panelimize konuşmacı olarak katılacak mezunlarımızın isimleri şöyle; 

Ahmet Alp Demir 
2018-2019 Mezunumuz
Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi 10.Sınıf Öğrencisi

Defne Aktaş 
2020-2021 Mezunumuz
İTÜ GVO Ekrem Elginkan Lisesi 9.Sınıf Öğrencisi

Eren Yavuz
2013-2014 Mezunumuz
İTÜ Maden Mühendisliği 2.Sınıf Öğrencisi

İlhan Berkin Dal 
2019-2020 Mezunumuz
Saint Pulcheria Fransız Lisesi 9.Sınıf Öğrencisi

İpek Ekizoğlu 
2020-2021 Mezunumuz
Robert Koleji Hazırlık Sınıfı Öğrencisi


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat