Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Kayıt

Kayıt Kabul


Değerli Aday Velimiz,

2024-2025 eğitim öğretim yılında anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıflarımızda öğrenim görmek isteyen öğrenciler için aday öğrenci ön kayıt işlemlerimiz başlamıştır.

Okulumuz bünyesinde bulunan anaokulu, ilkokul ve ortaokul sınıflarımıza belirlenen kontenjanlara göre öğrenci alınacaktır. 

Yerleşkemizde bulunan anaokulu, ilkokul ve ortaokul hakkında bilgi almak isteyen aday veliler, web sitemizde yer alan ön kayıt formunu doldurarak randevu oluşturabilirler.

Anaokulumuz 2019, 2020 ve 2021 doğumlu aday öğrenciler için ön kayıt başvuruları kabul edilmektedir.

Aday öğrenci velilerine, ön kayıt başvuru sırası dikkate alınarak okul tanıtım toplantıları için randevu verilmektedir.

Okul tanıtım toplantıları sonrasında aday öğrenciler için randevu verilerek bireysel tanıma çalışması ile akademik değerlendirme çalışmaları uygulanmaktadır. 

0216 401 17 73 numaralı telefonu arayarak ya da web sitemizdeki ön kayıt formunu doldurarak okulumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ön kayıt formuna ulaşmak için buraya tıklayın!

 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat