Hakkımızda

Okul Müdürümüzün Mesajı


 

Sevgili Öğrencilerimiz, 

Değerli Velilerimiz, 

2019-2020 eğitim ve öğretim yılını 19 Haziran 2020 tarihi itibarı ile tamamlamış bulunuyoruz. 

Hepimiz için zorlu ve farklı bir süreci geride bırakıyoruz. COVİD-19 salgını nedeniyle küresel düzeyde alınan önlemlerin biri de okulların ülke genelinde 23 Mart 2020 tarihinde kapatılmasıydı.

Salgınla mücadele kapsamında alınan sağlık önlemleri nedeniyle okulların kapanması sonucunda uzaktan eğitim öğretim sürecine geçildi. Hepimizin ilk kez deneyimlediği bu süreç; öğretmenlerimizin özverili çalışmaları, öğrencilerimizin azmi ve siz velilerimizin desteği ile olabilecek en iyi şekilde tamamlandı. Tüm bu süreçteki özverili çalışmalar, destek ve anlayış için başta öğrencilerimize, velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. 

Şimdi tatil zamanı. Öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin öncelikle sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir tatil geçirmesini diliyorum. 

23 Mart 2020 tarihinde başlayan uzaktan eğitim uygulamalarından sonra öğrencilerimizin yeni eğitim ve öğretim yılı çalışmalarına daha yüksek bir motivasyonla başlaması amacıyla 17 Ağustos 2020- 04 Eylül 2020 tarihleri arasında;

Anaokulu öğrencilerimize yönelik “Yaz Okulu”,

İlkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik ise “Telafi Eğitimi” çalışmaları yapılacaktır. 

Okulumuz bünyesinde belirtilen tarihlerde yapılacak 3 haftalık programa tüm öğrencilerimiz katılabilir. 

2020 - 2021 eğitim ve öğretim yılı çalışmalarımız ise 07 Eylül 2020 Pazartesi günü başlayacaktır. Yeni eğitim öğretim yılında sağlıkla okulumuzda öğrencilerimize kavuşmayı diliyor, güzel bir yaz tatili geçirmenizi temenni ediyorum. 

Sevgi ve saygılarımla, 

 

E. Aybars ŞEHİRTAY

     Okul Müdürü

 

 

 

Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat