Haberler

07.03.2022

Öğrencilerimiz Owlypia Intellectuals’ Challenge’dan Dünya Dereceleri ile Döndü

Beylerbeyi Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz uluslararası Owlypia Intellectuals’ Challenge yarışmasından dünya dereceleri alarak döndü. Yarışmada başarılı bir performans ortaya koyarak okulumuzu temsil eden öğrencilerimizden Ceren Güneser 1., Ali Özkaraca 4., Tolga Şanlı 5., İrem Gönenç 6. oldu.

Öğrencilerimiz Owlypia Intellectuals’ Challenge’dan Dünya Dereceleri ile Döndü

Beylerbeyi Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerimiz uluslararası Owlypia Intellectuals’ Challenge yarışmasından dünya dereceleri alarak döndü. Yarışmada başarılı bir performans ortaya koyarak okulumuzu temsil eden öğrencilerimizden Ceren Güneser 1. , Ali Özkaraca 4., Tolga Şanlı 5., İrem Gönenç 6. oldu.

 32 ülkeden çok sayıda öğrencinin katıldığı uluslararası Owlypia Intellectuals’ Challenge yarışmasında “Edebiyat ve Kültür” dalında 12-14 yaş kategorisinde yarışmaya katılan dört öğrencimiz en başarılı 15 kişi arasına girerek okulumuzu ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiler.

 

 Öğrencilerimiz elde ettikleri bu başarılarla Haziran 2022’de Cambridge Üniversitesinde gerçekleştirilecek olan Global Round’a katılmaya hak kazandı.

 

 Elde ettikleri uluslararası başarılarla gururlandıran öğrencilerimizi, öğrencilerimizin başarısındaki emeklerinden dolayı öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizin ailelerini kutluyor, nice başarılar diliyoruz.

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat