Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

30.03.2021

Öğrencilerimiz JMUN Konferansına Katıldı

JMUN Kulübü öğrencilerimiz çevrim içi düzenlenen, ‘‘Küresel Kriz Zamanlarında Kutuplaşmayla Mücadele’’ konulu ‘‘Uluslararası Hisar JMUN 2021 Konferansı’’na katıldı.

Öğrencilerimiz JMUN Konferansına Katıldı

İTÜ GVO Beylerbeyi Ortaokulu JMUN Kulübü öğrencilerimiz, Hisar Okulları tarafından çevrim içi düzenlenen, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen okullarının katıldığı ‘‘Küresel Kriz Zamanlarında Kutuplaşmayla Mücadele’’ konulu ‘‘Uluslararası Hisar JMUN 2021 Konferansı’’na katıldı.

Öğrencilerimiz Brezilya delegesi olarak tüm komitelerde okulumuzu başarıyla temsil etti. Tüm öğrencilerimiz konferans boyunca komitelerinde tartışılan dünya sorunlarına çözüm önerileri getirdi ve diğer delegelerle münazara ederek önerilerini resmi bir şekilde komisyona teslim etti.

Dünyayı tehdit eden küresel konular ile ilgili “Brezilya Delegesi” olarak konferansa katılan öğrencilerimiz, okulumuzu başarıyla temsil ettiler. Öğrencilerimiz konferansta kendi çözüm önerilerini paylaşmanın yanı sıra diğer delegelerle bilgi paylaşımlarında da bulundular. 

 


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat