Bu web sitesinde çerezler kullanılmaktadır

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri ayrıca sosyal medya, reklamcılık ve analiz iş ortaklarımızla paylaşabiliriz. İş ortaklarımız, bu bilgileri kendilerine sağladığınız veya hizmetlerini kullanırken topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilir.

Haberler

22.04.2021

Öğrencilerimizin Resim ve Karikatür Yarışmasındaki Başarısı

Beylerbeyi Ortaokulu öğrencilerimiz katıldıkları resim ve karikatür yarışmalarında elde ettikleri derecelerle gururlandırdı.

Öğrencilerimizin Resim ve Karikatür Yarışmasındaki Başarısı

Üsküdar Belediye Başkanlığı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğünün düzenlediği “2021’e Dair Ümitlerim” konulu resim yarışmasında okulumuzu temsil eden Beylerbeyi Ortaokulu 5.sınıf öğrencilerimizden Koza Balkır, ilçe 2.’si oldu. 

Yaratıcı Çocuklar Derneğinin 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Aydın Doğan Vakfı iş birliği ile düzenlediği “Doğa ve İnsan” konulu 13. Karikatür Yarışması’nda Ortaokul 8.sınıf öğrencimiz Kemal Lüyer mansiyon ödülü kazanırken, 8.sınıftan 2020 yılında mezun olan öğrencilerimiz  Aylin Akman ve Burak Kandemir Yozgatlı sergileme ödülü kazandı. 

Türkiye genelinde düzenlenen yarışmanın sonuçları salgın sebebiyle geç açıklanmış ve ödül töreni gerçekleşememiştir.

Yarışmaya katılan öğrencilerimizi ve onlara destek olan öğretmenlerimizi tebrik eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.


Merhaba
Soru ya da önerilerinizi yazabilirsiniz.
kapat